Szybki internet szerokopasmowy

Oferujemy Państwu szybki internet szerokopasmowy, o wysokiej przepustowości. Jako lokalny dostawca internetowy, dbamy o wysoką jakość udostępnianego przez nas Internetu. Nasza działalność skupia się na terenie miejscowości:  Dąbrowa Górnicza, Będzin, Chruszczobród, Wysoka. Działamy lokalnie, dzięki czemu jesteśmy blisko Klienta.

Połączenie szerokopasmowe to możliwość przekazu ogromnej ilości danych jednocześnie, przy zastosowaniu technologii zapewniających szybką ich transmisję. W praktyce oznacza to możliwość komfortowego korzystania z internetu i szerokiego dostępu do multimediów.

W naszej ofercie to Ty decydujesz o wyborze szybkości internetu, wybierając jeden z oferowanych przez nas pakietów internetowych. W ramach wyboru odpowiedniej opcji, otrzymujesz całkowicie za darmo serwis Twojego komputera lub laptopa, w całym okresie trwania umowy oraz oprogramowanie antywirusowe. A niezależnie od wyboru pakietu, nie masz limitu pobierania danych i otrzymujesz kartę rabatową na zakupy w sklepie Celtus.pl.

Jeśli mieszkasz na terenie jednej z wymienionych miejscowości: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Chruszczobród, lub Wysoka, decyzja o wyborze dostawcy internetowego może być tylko jedna: Celtus.pl!

 

 

Zaloguj się do poczty